shokooh  
سرنوشت
گذران عمر
عمر
کتاب خواندنی

پایگاه خبری شهر الکترونیک

ecnnپایگاه خبری ، وب سایتی تاثیر گذار در رابطه با نشر آگاهی های عمومی است که جا دارد از موسسین و گردانندگان آن تشکر نماییم و برایشان آرزوی سلامتی و سعادت نماییم.

در ادامه معرفی این سایت را به نقل از بخش درباره ما   از این سایت حضورتان تقدیم می داریم:

////////

در حال حاضر تعداد شهرهای ایران افزون بر ۱۱۶۰ شهر است که جمعیتی بالغ بر ۴۸ میلیون نفر را در خود جای داده‌اند. شوراهای اسلامی شهرها و شهرداری‌هایی که اداره این شهرها را برعهده دارند، به علت ارتباط گسترده با مردم و سر و کار با نیازهای روزمره‌ آنان، در زندگی اجتماعی و شهری این جمعیت و در رفاه و سختی آنها نقش اول را بازی می کنند.

با این وجود، ساختار سازمانی بسیاری از شهرداری‌ها فرسوده است و بهره چندانی از شیوه‌ها و ابزارهای نوین نبرده‌اند. چنین می‌نماید که هر کدام به راه خود می‌روند، از تجربه‌های یکدیگر آگاهی چندانی ندارند و آزموده‌ها را مکرر می‌آزمایند.

از این رو، وجود رسانه ای که بتواند از یک سوی تجربه‌ شهرداری‌ها را به اشتراک و در معرض نقد و نظر گذارد و از سوی دیگر، به معرفی آخرین دستاوردهای مدیریت شهری در کشورهای دیگر بپردازد، نیاز جدی تلقی می‌شود. در این بین، طرح مسایل مرتبط با «شهرالکترونیک» و فناوری اطلاعات که یکی از راهبردی‌ترین رویکردها و کلیدی ترین ابزارها برای اداره شهرهاست، اهمیت بسیار دارد.

بر این اساس، پایگاه خبری شهر الکترونیک، به مدیرمسئولی محسن شکوری‌ مقدم، به عنوان رسانه‌ای مستقل، غیرسیاسی و تخصصی از آذرماه سال ۱۳۹۰ خورشیدی برابر با اکتبر ۲۰۱۱ میلادی آغاز به کار کرد. این پایگاه خبری، دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و هدف آن، انتشار اخبار و مبادله دیدگاه‌ها و تجربه‌ها در زمینه شهر و شهرداری با محوریت شهرالکترونیک و فناوری‌های نوین است.  افزون بر مسایل و مباحثی که مربوط به سراسر ایران یا دارای ابعاد فراملی است، مسایل شهرستان‌های ایران – که کمتر مورد توجه رسانه‌ها قرار داشته‌اند –  اولویت دارند.

/////

منبع :  بخش درباره ما   از http://ecnn.ir

///////////////////

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *